Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst

Instalacja i reinstalacja

Przeprowadzam kompleksową usługę instalacji bądź reinstalacji systemu operacyjnego. Na życzenie zostawiam wszystkie pliki (tj. zdjęcia, filmy, dokumenty, poczta). Dzięki temu nic nie stracisz. Gwarantuję wtedy odzyskanie wszystkich obecnych plików (więcej o odzyskiwaniu danych w zakładce odzyskiwanie danych) i skopiowanie ich do nowego systemu. Konkurencja rezygnuje z zachowywania plikow, przez co zaoszczędza wiele czasu, a Ty tracisz swoje pliki i pieniądze. Pamietaj, że nawet wtedy, gdy partycja jest uszkodzona istnieje możliwość odzyskania plików.

Mam kilkuletnie doświadczenie w instalacji systemów operacyjnych z rodziny Linux, Windows i Mac OS. Oprogramowanie może być zainstalowane w dowolnym języku (głównie angielski, niemiecki i polski) oraz konfiguracji komputera. Istnieje możliwość zmiany języka systemu operacyjnego. Z systemem operacyjnym instaluję zawsze wszystkie poprawki i nigdy nie oddaje systemu „świeżo” po instalacji, jak to często robi konkurencja (musisz wtedy sam się męczyć z instalacją, albo oddać do innego „specjalisty”). System ma zawsze zainstalowane wszystkie możliwe sterowniki, tak żeby każdy sprzęt działał poprawnie (między innymi: czytniki kart, Internet, drukarki). Uwaga: Nie na każdym komputerze, każdy system będzie działał poprawnie! Dotyczy to głównie systemu Windows i Mac OS.

System operacyjny wyposażam w dodatkowy zestaw podstawowych aplikacji. Każdy ma możliwość wybrania dodatkowych aplikacji wedle własnego upodobania. Należy mnie jednak o tym poinformować przed instalacja.

W systemie przeprowadzona jest także optymalizacja oprogramowania. Przyspiesza to działanie i niezawodność komputera.