Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst

Nawigacja

Zajmuję się również zdejmowaniem "blokad" z nawigacji. Kupując nawigację, często okazuje się, że producent udostępnia jedynie część możliwości urządzenia. Jest to zaledwie kilka opcji, a odblokowanie to nic innego jak zwiększenie funkcjonalności. Umożliwia to również zainstalowanie dodatkowego oprogramowania do nawigacji. Przy odpowiednim dysponowaniu przestrzenią można np. zainstalować Automapę i Garmina jednocześnie. Jestem w stanie odblokować większość urządzeń opartych na Windows CE.

Częstą usługą, którą wykonuję jest aktualizacja oprogramowania, map czy też rejestracja nabytego oprogramowania. Obecnie coraz częściej przy kontroli na drodze czy przejściu granicznym sprawdzana jest legalność oprogramowania nawigacji (zwłaszcza na zachodzie), dlatego też pomogę wybrać najlepszą ofertę na rynku, tak żeby było tanio i legalnie. Istnieje również możliwość spolszczenia.

Jeśli zamierzasz nabyć nawigację, doradzę Ci najodpowiedniejszy model. W zależności od ilości przeznaczanych środków postaram się wybrać model, który sprosta Twoim oczekiwaniom. Istnieje możliwość przystosowania laptopa do odbioru sygnału z nawigacji. Jest to oferta skierowana głównie do zawodowych kierowców, która pozwala na znacznie większe możliwości niż zwykła mała nawigacja.