Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst
Snoter Computerdienst

O mnie

Witam na mojej stronie. Jak już wspomniałem na stronie głównej mam na imię Bartosz. Interesuję się informatyką. Odkąd tylko pamiętam miałem zamiłowanie do wszelakiego rodzaju gadżetów. Moja historia programowania zaczęła się już bardzo dawno temu, jeszcze za czasów szkoły podstawowej. Potrzebowałem wtedy program, który automatycznie by mi wyłączył komputer o określonej godzinie. Nie mogłem żadnego takiego znaleźć, więc kolega zasugerował mi: "Jak nie ma to go sobie napisz". Było to nie lada trudne zadanie, gdyż nie miałem w ogóle wiedzy programistycznej. Bardzo mnie jednak zainteresowała możliwość tworzenia czegoś nowego. Czegoś, czego nikt nie ma. Na poważnie zająłem się programowaniem w 2002 roku wraz z początkiem liceum. Pojawiły się pierwsze programy, które wykorzystywałem potem dla własnych potrzeb. W 2006 roku przyjechałem do Austrii. Studia zacząłem 2 lata później. Obecnie studiuję dwa kierunki informatyczne Informatikmanagement i Software & Information Engineering jednocześnie pracując w firmie programistycznej. Od samego początku pobytu w Austrii zajmuję się rozwiązywaniem problemów technicznych związanych z komputerami. Wykonywałem przeróżne prace na zlecenia firm, przez co nabyłem duże doświadczenie w tej dziedzinie. Wszelkie prace, które wykonuje są opisane w menu witryny usługi.

Jestem otwarty na współprace zarówno z osobami prywatnymi jak i firmami. Nie poddaje się łatwo i próbuje rozwiązywać każdy problem do końca.

Mój plan na przyszłość to ciągły rozwój i nie zatrzymywanie się w miejscu, dokształcanie się i podejmowanie kolejnych trudnych wyzwań.